Зворотній дзвінок
Сервіс
Комбайн MF IDEAL 7
Комбайн MF IDEAL 7
Комбайн MF IDEAL 7
Є в наявності

Комбайн Ideal оснащений провідною в галузі технологією для збирання більшої кількості вашого врожаю з кращою якістю. Це перша за 30 років комбайна конструкція, розроблена з "чистого аркуша", заснована не на тому, що вже було створено, а на тому, що потрібно агровиробникам, а також за результатами тестів в найсуворіших умовах, що коли-небудь проводились виробником сільськогосподарської техніки.

Протягом останніх шести років і по сьогодні дня ми звертаємося до аграріїв по всьому світу. Ми отримали інформацію від операторів комбайнів, які займаються прибиранням всіх культур практично в будь-яких умовах.

Детальніше
Ключові характеристики
Двигун:
AGCO Power
Кабіна:
комфорт та панорамна видимість
Силова трансмісія:
менше приводних ременів
Механізм обмолоту Single Helix:
2,27 м² площа сепарації
Система TRAKRIDE:
ширина 26' – 36'
Розвантаження:
141 л/сек.
Бункер:
12 500 л
Всі характеристики
Характеристики Комбайн MF IDEAL 7
Модель MF IDEAL 7 MF IDEAL 7 Mod
Ємність і розвантаження бункера 12 500 л, 141 л/сек. 17 100 л, 210 л/сек.
Двигун AGCO Power 9,8 л AGCO Power 9,8 л
Жатка Одинарна Одинарна
Загальна площа сепарації 2,27 м² 2,27 м²
Потужність 451 к.с. 451 к.с.
Ємність і розвантаження бункера
12 500 л, 141 л/сек.
Двигун
AGCO Power 9,8 л
Жатка
Одинарна
Загальна площа сепарації
2,27 м²
Потужність
451 к.с.
Ємність і розвантаження бункера
17 100 л, 210 л/сек.
Двигун
AGCO Power 9,8 л
Жатка
Одинарна
Загальна площа сепарації
2,27 м²
Потужність
451 к.с.
Опис Комбайн MF IDEAL 7
Двигун і моделі
Трансмісія та приводи
Механізм обмолоту Single Helix
Система TrakRide
Бункер
Двигун і моделі

AGCO Power, 9,8 л, 451 к.с.

Двигун і моделі
Трансмісія та приводи

Завдяки простим коробкам передач та меншій кількості приводних ременів у порівнянні з іншими комбайнами, IDEAL пропонує систему, розроблену для лідерства в галузі по ефективності передачі енергії, розміщуючи «м'язи» там, де комбайну це найбільше потрібно. Найкоротший шлях - по прямій. Це основна ідея IDEAL DriveCenter, центрального силового агрегату комбайна, в якому одна коробка передач, встановлена ​​безпосередньо на двигуні, призводить в рух всі основні компоненти комбайна: процесор, систему очищення і гідравлічні насоси, а також жатку, включаючи найсучаснішу для кукурудзи. Така проста конструкція дозволяє найбільш ефективно передавати потужність. Оскільки ремені можуть стати причиною втрати потужності через зісковзування і зносу, IDEAL оснащений меншою кількістю ременів у порівнянні з іншими комбайнами. Вологі муфти на DriveCenter також забезпечують безударне включення, знижуючи знос і витрату кожного компонента.

Трансмісія та приводи
Механізм обмолоту Single Helix

Більша площа обмолоту, ціліше зерно та солома. Комбайн IDEAL надає більше можливостей для нової конструкції жатки та сепарації ротора, завдяки якому потрібно менше зусилля як для зерна, так і для соломи. Крім того, в порівнянні з іншими системами, жатка споживає на 50% менше енергії для роботи в різних умовах. Виняткова ефективність ротора досягається завдяки кращій у своєму класі жатці та сепараційному ротору. При довжині майже 4,8 м, вона майже на 0,61 м довше найближчого конкурента, що дозволяє зерну створювати величезну відцентрову силу на набагато меншій швидкості та довше залишатися в роторі. В результаті маємо акуратне і якісне відділення зерна без подрібнення соломи.

Механізм обмолоту Single Helix
Система TrakRide

Система TrakRide, створена на основі десятиліть передових галузевих інновацій у виробництві гусеничного ходу для сільськогосподарської техніки, забезпечує виняткову продуктивність і комфорт при одночасному зниженні витрат на технічне обслуговування і підвищення надійності, що дозволяє забезпечити повне завантаження комбайна в короткі періоди збирання врожаю. TrakRide випускають з трьома різними розмірами стрічок – 26 ', 30' і 36 ', з унікальною системою підвіски з інтегрованим натягом ременів. Система максимально збільшує загальну опорну поверхню і зменшує ущільнення ґрунту, забезпечуючи операторам більший комфорт в полі та на дорозі.

Система TrakRide
Бункер

Швидкість розвантаження і місткість зернового бункера поєднуються з інноваційним шнеком, який розвантажує зерно не пошкоджуючи його та вимагає менше енергії, ніж старі системи. Доступна система регулювання швидкості розвантаження Streamer 210 забезпечує продуктивність у 210 л / сек. IDEAL також може бути оснащений системою Streamer 140, яка виконує розвантаження зі швидкістю 140 л / сек.

Бункер
Додаткове обладнання
Схожі моделі
Комбайн MF BETA Комбайн MF BETA
Швидкість розвантаження: 105 л/сек / Кабіна: SKYLINE / Freeflow: 7,6 м / Powerflow: до 7,7 м / Соломоподрібнювач: шестирядний / Потужність: 306 - 360 к.с.
Дивитись всі моделі