Зворотній дзвінок
Сервіс
Сівалка MF 9000 VE
Сівалка MF 9000 VE
Сівалка MF 9000 VE
Сівалка MF 9000 VE
Сівалка MF 9000 VE
Є в наявності

Вакуумні сівалки точного висіву з електроприводомНові сівалки серії MF 9000 VE — це синонім найвищої якості посіву. В ній втілено найсучасніші технології, розроблені провідними спеціалістами з компанії Precision Planting.Вона оснащена вакуумно-електричною (VE) системою дозування, що забезпечує високу точність посіву насіння всіх розмірів і форм. Чітко витримує глибину посіву, незалежно від класу або однорідності насіння.

Детальніше
Ключові характеристики
Кількість рядків:
8, 16, 24
Стартові добрива:
Cухі або рідкі
Бортовий комп'ютер:
20/20 SeedSense®
Міжряддя:
70 см
Дозуючий апарат та привід:
vSet®2
Привід висівного апарату:
vDrive®
Всі характеристики
Характеристики Сівалка MF 9000 VE
Модель MF 9824 VE MF 9186 VE MF 9108 VE
Бак для добрив 5000 л (рідкі -2835 л) 8×250 л (рідкі - 4×567 л) 4×250 л або 1360 л (рідкі - 2×567 л)
Бак для насіння 24×67 л або 2×1600 л 16×67 л 8×67 л
Кількість рядків 24 16 8
Необхідна потужність трактора, к.с. 340 200 100
Транспортна ширина, м 3,65 4,57 6
Бак для добрив
5000 л (рідкі -2835 л)
Бак для насіння
24×67 л або 2×1600 л
Кількість рядків
24
Необхідна потужність трактора, к.с.
340
Транспортна ширина, м
3,65
Бак для добрив
8×250 л (рідкі - 4×567 л)
Бак для насіння
16×67 л
Кількість рядків
16
Необхідна потужність трактора, к.с.
200
Транспортна ширина, м
4,57
Бак для добрив
4×250 л або 1360 л (рідкі - 2×567 л)
Бак для насіння
8×67 л
Кількість рядків
8
Необхідна потужність трактора, к.с.
100
Транспортна ширина, м
6
Опис Сівалка MF 9000 VE
Секція
Дозуючий механізм
Привід висівного апарату
Система притискання секції
Швидкісний посів
Бортовий комп'ютер
Сенсори аналізу ґрунту.
Бункер для мінеральних добрив
Секція

Висівна секція серії MF 9000 VE

Надійна висівна секція однокомпонентної литої конструкції має міцність і довговічність, необхідну для задоволення вимог сьогоднішнього дня, причому протягом усього строку служби сівалки. Великі дводискові сошники дозволяють збільшити діапазон глибини посіву, а нові дворядні шарикові підшипники збільшують їх термін служби. Ручка регулювання глибини забезпечує регулювання та візуальну індикацію глибини посіву для всіх висівних секцій. Значення глибини посіву насіння нанесені на литій частині для точної візуальної індикації на кожній висівній секції. Копіювальні колеса з балансиром вирівнюють глибину висіяного насіння відносно висоти ґрунту з лівого та правого боку для збільшення врожайності. Механізм регулювання глибини містить нарізний болт для калібрування глибини сівби, оскільки дискові сошники зношуються з часом, і діаметр зменшується. Композитні втулки валів усувають потребу в технічному обслуговуванні. Ущільнення запобігають проникненню бруду всередину втулок, збільшують термін служби та зменшують потреби в технічному обслуговуванні. Модернізовані важелі копіювальних коліс забезпечують більшу стійкість і триваліший строк служби у жорстких умовах посіву. У конструкції поворотного підшипника використовуються композитні втулки та ущільнення валів, які усувають потребу в технічному обслуговуванні. Обмежувачі глибини важеля копіювальних коліс виготовлені литтям на висівній секції для досягнення узгодженого руху між висівними секціями.

Секція
Дозуючий механізм

Вакуумний дозуючий механізм vSet 2

Завжди точне розподілення насіння Дозатор сівалки повинен працювати бездоганно. Кожного разу та завжди. Вакуумний дозувальний пристрій vSet® має плоский диск з єдиним вакуумним каналом та поплавковий п'ятипелюстковий пристрій для скидання двійників. Коли вакуум припиняє діяти, vSet® випускає насінину в центрі насіннєпроводу. Дозатор vSet® підтримує точність поштучного дозування насіння навіть при збільшенні швидкості руху й може висівати насіння низького класу, неправильної форми або неоднакового розміру для забезпечення оптимального закладання насіння будь-якого типу, включаючи складні в обробці культури, такі як соняшник.


Дозуючий механізм
Привід висівного апарату

Електромотор приводу висівного диску vDrive® забезпечує надійний висів кожного рядка

Система VE використовує електричний дозувальний привід vDrive® у кожній висівній секції для регулювання посіву в кожному рядку. vDrive® зручно кріпиться ззовні дозатора й безпосередньо взаємодіє з висівним диском в дозаторі. Електричний привід vDrive® надає можливість відключення окремих рядків при пересіві, забезпечує компенсацію кривої та можливість коригування норми висіву для окремих рядків прямо з кабіни трактора.

Привід висівного апарату
Система притискання секції

Ідеальна сила притискання кожного рядка завдяки DeltaForce®

Автоматична система керування зусиллям відповідно до заданого притискання. Глибина значно впливає як на саме проростання культур, так і на його строки. На глибину висівання можуть впливати перешкоди на полі, різна щільність ґрунту та особливості місцевості. DeltaForce® дає можливість встановлювати, відстежувати, регулювати та реєструвати притискання і дозволяє оператору точно контролювати процес для рівномірного посіву насіння по всьому полю. Система управління параметрами кожного рядка на базі SRM реагує на ґрунтові умови, здійснюючи вимірювання 200 разів на секунду та регулювання вгору або вниз для підтримання цільового налаштування копіювальних коліс.

Система притискання секції
Швидкісний посів

Швидкий посів та оптимальні результати при використанні SpeedTube™

SpeedTube™ — це високошвидкісна система подавання насіння, що забезпечує можливість висівання деяких культур зі швидкістю до 19 км/год із адаптацією до різних ґрунтових умов та, водночас, підтриманні точності розташування насінин та їх поштучного розподілення. Із зростанням швидкостей сучасні сівалки намагаються підтримувати інтервал між посіяними насінинами. SpeedTube™ вирішує ці проблеми, щоб ви могли здійснювати сівбу швидше без шкоди для врожайності.

Швидкісний посів
Бортовий комп'ютер

20/20 SeedSense® — повний контроль за посівом.

Бортовий комп'ютер 20/20 SeedSense® для MF 9824 VE надає оператору повну інформацію про стан сівалки та виводить на дисплей дані в режимі реального часу:

  • Результаті посіву кожного ряду
  • Норма посіву, пропуски та двійники
  • Швидкість
  • Відключення рядка при пересіві
  • Робота висівної секції, сила притискання й контакт із ґрунтом

Дає змогу точно висівати насіння при збереженні потрібної глибини та уникненні ущільнення у критичній зоні закладення насіння. Надає оператору повну інформацію та дозволяє контролювати процес сівби.

Монітор 20/20 SeedSense® Монітор може допомогти спрогнозувати врожайність, вирішити проблеми, що виникли, та попередити про умови, які можуть призвести до значних витрат часу, зусиль і грошей.

Бортовий комп'ютер
Сенсори аналізу ґрунту.

SmartFirmer ™ - дозволяє аналізувати стан ґрунту і налаштувати сівалку для отримання найбільшого врожаю.

Посів - це трудомістка і важлива операція при вирощуванні культур. Погляд в борозну, де розміщуються насіння, дозволить вам зрозуміти, чи знаходяться посівний матеріал в сприятливих умовах. Чи достатня температура і вологість? Чи будуть вони оточені чистим ґрунтом, вільним від залишків? Яка сила ґрунту навколо кожного насінини для живлення і отримання рівномірних сходів? До сих пір ви не знали цих речей, а просто вгадували. З SmartFirmer ™ тепер ви можете мати очі в борозні, щоб правильно налаштувати сівалку і отримати весь генетичний потенціал рослин.

Сенсори аналізу ґрунту.
Бункер для мінеральних добрив

Система внесення сухих мінеральних добрив DFS

  1. Великий бункер 1360L з нержавіючої сталі для кращої продуктивності і низькою вартістю володіння
  2. Проста і надійна трансмісія, з приводом від опорних коліс
  3. Можливість працювати з Біг бегами, швидке завантаження, менше простою.
  4. Тільки 2 налаштування - швидка зміна норми внесення
  5. Окремий отвір в бункері для забезпечення швидкого спорожнення, зміна продукту та очищення бункера - зручність
Бункер для мінеральних добрив
Додаткове обладнання
Дивитись всі моделі